Často kladené otázky

Jak se k vám dostaneme? Kudy a jak?


Je vícero způsobů jak se dopravit na naši akci. Autem, autobusem+pěšky, pěšky po turistické stezce, koňmo :) etc. Více o tom kde se areál Libušínské bitvy nachází a kudy se k nám dostanete, vám rádi zodpovíme na stránce k tomu určené.
Jaká je výše vstupného?


Jelikož se snažíme se vyjít všem vstříc, máme připravené různé typy vstupného. Na své si přijdou senioři, studenti i rodiny s dětmi. Jsme připraveni nabídnout i speciální nabídku pro hromadné objednávky vstupenek. Více se dozvíte o vstupném na stránce k tomu určené.
Kdy se akce pořádá a jaký je program?


Akci pořádáme od středy 22. dubna 2020 od 10:00 hodin do neděle 26. dubna 2020 do 22:00 hodin. Hlavní program je pak v sobotu 25. dubna, začíná v 10:00 a končí až ve večerních hodinách. Více o programu a časovém harmonogramu najdete přímo na úvodní straně.
Není to nebezpečné?


Na rozdíl od účinkujících, divákům nehrozí žádné větší nebezpečí. Pokud dodržíte pokynů organizátora a bezpečnostní služby působící v areálu, nemůže se nic vážného stát. Přesto bychom vám rádi předali určitá doporučení ke zvýšení vašeho pohodlí:

1) Počítejte s tím, že během bitvy budou padat výstřely z děl, které mohou být nepříjemné zejména menším dětem (batolatům) a některým citlivějším osobám. Doporučujeme si v takovém případě zakrýt uši prsty nebo ucpávkami a ponechat otevřená ústa, což zmírní efekt výbuchů těžkých kanónů.

2) Vezměte si s sebou deštník, ideálně pláštěnku pro případnou nepřízeň počasí.

3) Doporučujeme vzít si s sebou nějakou deku či nepromokavou karimatku etc., protože v hledišti nebudou instalovány žádné sedačky, hlediště je v přírodním amfiteátru.

4) Nevstupujte na bojiště, ani se přes něj nijak nepřesunujte jinam po areálu. Na jevišti je instalována pyrotechnika a při nekvalifikovaném pohybu po něm bez doprovodu se vystavujete rizikuvážného nebo těžkého zranění nebo úrazu, za které pořadatel nenese žádnou odpovědnost.

5) Pokud dojde k nějakému ohrožení zdraví, bezpečnosti či k požáru, ihned prosím informujte organizátory, bezpečnostní službu či záchranné složky k tomu určené. Na akci budou přítomni hasiči, zdravotní záchranná služba a soukromá bezpečnostní služba, která je v úzkém kontaktu s policií.