top of page

Změna registračního poplatku!Vážení účastníci festivalu Bitva Libušín.


Mnoho z Vás se na nás obrací s otázkou po smyslu účastnických (registračních) poplatků.


V principu i my zastáváme názor, že smysl poplatku za účast na akci, jejíž existence na účastnících stojí, je relativní. Ale abychom si to vysvětlili. Účastnický poplatek nikdy nebyl vstupenkou. Peníze, které tímto způsobem od Vás vybereme, slouží k tomu, abychom Vám mohli zajistit pohodlí a servis spojený nikoli s Vaší účastí, ale s Vaším pobytem v areálu akce. Kupujeme za něj palivové dřevo, zajišťujeme mobilní WC a sprchy, připravujeme tábor, uklízíme odpadky. Ceny všeho neustále stoupají. Pro letošní rok je rozpočet jen těchto nákladů téměř 200.000,- Kč. A to není málo.


Chápeme, že i přes to může být pro někoho platba registračního poplatku zbytečná nebo finančně nedostupná. Rádi bychom tvořili Festival, který bude své účastníky spojovat. Sami jako pořadatelé bychom se necítili komfortně, kdybychom předem účast na festivalu podmiňovali něčím, co tvoří bariery nebo je pro někoho překážkou.


Proto jsme se rozhodli, že registrační poplatek pro Bitvu Libušín 2022 měníme na dobrovolný. Stanovujeme jeho doporučenou minimální výši na 100,- Kč na účastníka. Nebudeme podmiňovat Vaši účast jeho zaplacením, ale nebudeme ani nikomu bránit, pokud, vzhledem k výše řečenému, uhradí i více. Účastnický poplatek neslouží pro nás, pořadatele. Slouží Vám účastníkům k zajištění Vašeho pohodlí a hygienického zázemí.


Kdo již účastnický poplatek uhradil a trval by na jeho vrácení, nechť prosím o to požádá při své registraci na akci v infostanu.


Každopádně je však nutné se jako účastník zaregistrovat! Registrovat se můžete ZDE.


Své eventuální názory (prosím věcně k tématu) můžete projevit v komentářích.


Děkujeme za pochopení, věříme, že i nadále bude o Vás v táboře dobře postaráno a těšíme se na viděnou v táboře Festivalu!


858 zobrazení2 komentáře

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

2 commentaires


🎪Pax vobiskum liebe Freunde,

ich finde eine freiwillige Mindestteilnahmegebühr für völlig in Ordnung. Jeder sollte überlegen, etwas mehr zu bezahlen, wenn er kann. Schon das schöne originelle Lederabzeichen, das in jedem Jahr anders ist, ist den Preis wert. Liebs Grüße nach Libusin, wir hoffen in diesem Jahr dabei sein zu können und kommen mit 6 Personen. Gräfin Ruth von Karlsburg zu Preußen, Ratsgebieter und Ordensritter Dietrich von Colditz und Komtur zu Zschillen (Wechselburg) mit Serijant und Jana & Gerd als Gefolge und mir als Landkomtur der Ballei Thüringen des Deutschen Ordens, Tobias Graf von Einsiedel-Scharfenstein. Wir waren bei Euch mit unserem kleinen Wohnwagen Quek-Junior 2019 und durften uns abseits, aber im Lagerbereich aufstellen. Unser Ratsgebieter kommt mit seinem Ritterzelt und…

J'aime
Bitva Libušín
Bitva Libušín
10 mars 2022
En réponse à

Pax vobiskum Lieber Tobias!

Vielen Dank für Ihre Hilfsbereitschaft und Ihr Verständnis bezüglich der freiwilligen Teilnahmegebühr. Uns geht es in erster Linie um den Komfort aller Beteiligten und die Preise schießen in die Höhe. Die Höhe des freiwilligen Beitrags ist nicht begrenzt, aber der ideale Betrag beträgt 100 CZK oder 4 Euro. Du bekommst natürlich den Badge eines Festivalteilnehmers :) Auch wir grüßen dich und freuen uns auf dich! Wir grüßen die Gräfin, den Ratsherrn und die Ordensritter sowie den Hochmeister des Thüringer Deutschordensordens. Bezüglich des Standorts des Zeltes lesen Sie bitte den letzten veröffentlichten Artikel und wenden Sie sich idealerweise an unsere Kollegen vom Organisationsteam, die für die Organisation des Camps verantwortlich sind - siehe Kontaktseite hier auf unserer…


J'aime
bottom of page