top of page

Změna registračního poplatku!Vážení účastníci festivalu Bitva Libušín.


Mnoho z Vás se na nás obrací s otázkou po smyslu účastnických (registračních) poplatků.


V principu i my zastáváme názor, že smysl poplatku za účast na akci, jejíž existence na účastnících stojí, je relativní. Ale abychom si to vysvětlili. Účastnický poplatek nikdy nebyl vstupenkou. Peníze, které tímto způsobem od Vás vybereme, slouží k tomu, abychom Vám mohli zajistit pohodlí a servis spojený nikoli s Vaší účastí, ale s Vaším pobytem v areálu akce. Kupujeme za něj palivové dřevo, zajišťujeme mobilní WC a sprchy, připravujeme tábor, uklízíme odpadky. Ceny všeho neustále stoupají. Pro letošní rok je rozpočet jen těchto nákladů téměř 200.000,- Kč. A to není málo.


Chápeme, že i přes to může být pro někoho platba registračního poplatku zbytečná nebo finančně nedostupná. Rádi bychom tvořili Festival, který bude své účastníky spojovat. Sami jako pořadatelé bychom se necítili komfortně, kdybychom předem účast na festivalu podmiňovali něčím, co tvoří bariery nebo je pro někoho překážkou.


Proto jsme se rozhodli, že registrační poplatek pro Bitvu Libušín 2022 měníme na dobrovolný. Stanovujeme jeho doporučenou minimální výši na 100,- Kč na účastníka. Nebudeme podmiňovat Vaši účast jeho zaplacením, ale nebudeme ani nikomu bránit, pokud, vzhledem k výše řečenému, uhradí i více. Účastnický poplatek neslouží pro nás, pořadatele. Slouží Vám účastníkům k zajištění Vašeho pohodlí a hygienického zázemí.


Kdo již účastnický poplatek uhradil a trval by na jeho vrácení, nechť prosím o to požádá při své registraci na akci v infostanu.


Každopádně je však nutné se jako účastník zaregistrovat! Registrovat se můžete ZDE.


Své eventuální názory (prosím věcně k tématu) můžete projevit v komentářích.


Děkujeme za pochopení, věříme, že i nadále bude o Vás v táboře dobře postaráno a těšíme se na viděnou v táboře Festivalu!


857 zobrazení2 komentáře

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page