top of page

Turnaj v lukostřelbě

Aktualizováno: 5. 4. 2023Program letošního festivalu bude plnohodnotně vícedenní a myslíme v něm nejen na diváky, ale i na samotné účastníky festivalu.


Umění lukostřelby Vám představí jeden z nejpovolanějších, a to Dalibor z Kozojed se skupinou Žoldnéři. Nejen že se jeho lučištníci v hojném počtu aktivně zúčastní Bitvy jako takové, ale nabídnou i něco víc. Během sobotního doprovodného programu 29. dubna budou diváci moci navštívit jeho střelnici, vyzkoušet si střelbu ze středověkého luku a seznámit se s celým tímto oborem co do jeho technických parametrů i překvapivých možností. Všechny středověké kratochvíle, které bychom dnes označili slovem "sport" vycházely především z praktických potřeb člověka obstát v boji s přírodou a přežít. V tomto duchu se bude odvíjet i lukostřelecký program nedělní.


Dovolte, abychom Vás pozvali v neděli 30. dubna od 10:00 do 13:00 hodin na vrchol lukostřeleckého programu zakončené výjimečným kláním. Uskuteční se dobový turnaj v lukostřelbě. Všechny účastníky festivalu prosíme, aby se do turnaje přihlásili přímo Daliborovi na jeho kontakt uvedený na našem webu. Diváky tímto srdečně zveme na atraktivní podívanou.


Budeme soutěžit o zajímavé ceny ve třech disciplínách. Střelba na dálku, lovecká střelba a střelba na terče.


Nenechte si ujít lukostřelbu v podobě, která na našem festivalu dlouhé roky k vidění nebyla.

193 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page