top of page

Registrace spuštěna!

Aktualizováno: 25. 1.Přátelé,

bojovníci, válečníci, bijci i diplomaté, ženy dívky plavé, rusovlasé i copaté, trhovci, mistři řemesla i nádeníci! Máme pro Vás skvělou novinu!


Registrace na festival Bitva Libušín 2023 byla právě spuštěna!


Letos se uvidíme již po třicáté. Toto setkání bychom rádi učinili významným a proto nepřehlédněte, že povýšeno bylo hned na několik dní. Doprovodný program letos bude začínat hned po kuropění ve čtvrtek 27. dubna, veselit, bít i pít budeme se dnem i nocí až do rozbřesku prvního dne májového.


Prosíme, využijte maximum těchto dní k pospolitému prožití, protože ty dny, které projdou, již nevrátí se.


Účastníci Bitvy, jejich družiny a doprovod, obyvatelé tábora, zkrátka účastníci festivalu:

- vše stejné, jako vloni, dle zavedených pořádků, prosíme registrujte se individuálně na tomto odkazu: https://www.bitvalibusin.cz/registrace


Rádi bychom Vám předem poděkovali za dobrovolné registrační příspěvky ve výši 100,- Kč na osobu, které můžete posílat na náš účet vedený u České spořitelny a s., číslo účtu: 20001-408426339/0800. K Vaší platbě prosím uvádějte pro lepší přehlednost do zprávy pro příjemce Vaše jméno nebo jméno Vaší skupiny. Děkujeme. Dobrovolné registrační poplatky můžete hradit nejlépe předem. Je možné je uhrdit převodem i pohodlně prostřednictvím QR kódu prostřednictvím našeho e-shopu. A nemusíte se ničeho bát. Všechny Vámi poukázané prostředky použijeme jako vždy na zajištění lepšího pohodlí pro Vás v táboře, který jak víte, v těchto letech prochází náročnou a nákladnou proměnou.

Trhovci, stánkaři, obchodníci, výrvarníci, zbrojíři i dráteníci, mistři ukazovaných řemesel:

- s mnohými z Vás jsme již v kontaktu, přesto všichni prosíme využijte ke své registraci na festival tohoto odkazu: https://www.bitvalibusin.cz/prihlaska-pro-stankare,