top of page

Registrace spuštěna!

Aktualizováno: 25. 1. 2023Přátelé,

bojovníci, válečníci, bijci i diplomaté, ženy dívky plavé, rusovlasé i copaté, trhovci, mistři řemesla i nádeníci! Máme pro Vás skvělou novinu!


Registrace na festival Bitva Libušín 2023 byla právě spuštěna!


Letos se uvidíme již po třicáté. Toto setkání bychom rádi učinili významným a proto nepřehlédněte, že povýšeno bylo hned na několik dní. Doprovodný program letos bude začínat hned po kuropění ve čtvrtek 27. dubna, veselit, bít i pít budeme se dnem i nocí až do rozbřesku prvního dne májového.


Prosíme, využijte maximum těchto dní k pospolitému prožití, protože ty dny, které projdou, již nevrátí se.


Účastníci Bitvy, jejich družiny a doprovod, obyvatelé tábora, zkrátka účastníci festivalu:

- vše stejné, jako vloni, dle zavedených pořádků, prosíme registrujte se individuálně na tomto odkazu: https://www.bitvalibusin.cz/registrace


Rádi bychom Vám předem poděkovali za dobrovolné registrační příspěvky ve výši 100,- Kč na osobu, které můžete posílat na náš účet vedený u České spořitelny a s., číslo účtu: 20001-408426339/0800. K Vaší platbě prosím uvádějte pro lepší přehlednost do zprávy pro příjemce Vaše jméno nebo jméno Vaší skupiny. Děkujeme. Dobrovolné registrační poplatky můžete hradit nejlépe předem. Je možné je uhrdit převodem i pohodlně prostřednictvím QR kódu prostřednictvím našeho e-shopu. A nemusíte se ničeho bát. Všechny Vámi poukázané prostředky použijeme jako vždy na zajištění lepšího pohodlí pro Vás v táboře, který jak víte, v těchto letech prochází náročnou a nákladnou proměnou.

Trhovci, stánkaři, obchodníci, výrvarníci, zbrojíři i dráteníci, mistři ukazovaných řemesel:

- s mnohými z Vás jsme již v kontaktu, přesto všichni prosíme využijte ke své registraci na festival tohoto odkazu: https://www.bitvalibusin.cz/prihlaska-pro-stankare,


kde i najdete všechny pro Vás potřebné informace. Jen ještě jednou dovolte, abychom upozornili, že festival je několikadenní a proto využijte každé příležitosti setkat se se svými zákazníky. Snažíme se a přejeme Vám, aby jich bylo nadbytek každý den festivalu. Jen opakujeme, co již znáte- během programu a provozních hodin festivalu nebude možné do areálu vjíždět motorovými vozidly. Pokud byste se rozhodli některé dny festivalu svou účast vynechat, prosíme napište nám to do poznámky v registračním formuláři. Ti z Vás, kteří máte zájem prodávat potraviny nebo nápoje, prosíme, pošlete nám vedle vyplněného registračního formuláře ještě na adresu stanky@bitvalibusin.cz fotografii Vašeho stánku a položkový sortiment Vašeho zboží ke schválení. Jsme vázáni vůči našim dlouhodobým velkým partnerům a ne všechno potravinové zboží je na našem festivalu volně prodejné.


Prosíme, nekontaktujte nás s individuálními dotazy předem, nejprve vyplňte a odešlete registrační formulář, v případě potravin a nápojů pošlete položkový seznam a vyčkejte. Všem Vám přijde potvrzovací email a výzva, jak Vaši registraci dokončit a jakým způsobem pronájem místa za stánek uhradit.


Bojovníci přivbyklí plnému kontaktu, účatníci Světového poháru Buhurt League:

- pokud byste se chtěli zúčastnit turnaje Buhurt League World Cup, Mistrovství světa, otevřete si Captain´s Dashboard na stránkách Buhurt League, přihlaste se a dále postupujte podle instrukcí. V turnaji Vám přejeme stěstí.


Vy všichni- máte něco, co byste nám chtěli nabídnout nad rámec běžné registrace, běžné přihlášky? Jsme tady a moc rádi si o tom od Vás přečteme na info@bitvalibusin.cz


Moc se těšíme s Vámi všemi na viděnou a makáme na tom, aby to stálo za to


Bitvě zdar!


Váš ORGO-tým1 034 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

コメント


bottom of page