top of page

Registrační poplatky 2020

Aktualizováno: 31. 1. 2022Jak jsme již informovali, vzhledem k nastalé karanténní situaci není možné, aby se Bitva Libušín 2020 uskutečnila. Je tedy třeba se také vypořádat s registračními poplatky, které jsme od Vás přijali.


V zásadě je několik řešení. Nechceme rozhodovat za Vás, neboť v principu jsou to stále Vaše peníze a proto bychom byli rádi, kdybyste si každý řekli, jak s Vašimi registračními poplatky máme naložit.


Nabízíme tyto varianty:1/ Akce se neuskutečnila, nejde o stovku, ale o fér princip, a proto žádám o vrácení registračního poplatku na účet ze kterého jsem ho poslal/a

2/ Stovka mi chybět nebude, rád bych podpořil/a Bivu Libušín a souhlasím s tím, že si organizátoři můj registrační poplatek ponechají na účel v zájmu Bitvy Libušín (o využití lze rozhodnout například společně veřejnou anketou)

3/ Letos to nevyšlo, ale počítám s příštím ročníkem. Registrován/a již jsem, nemusím tedy příští rok registraci absolovat znovu a žádám o převedení mého registračního poplatku na Bitvu Libušín 2021.Prosíme všechny účastníky, aby nám FORMOU EMAILOVÉ ZPRÁVY na info@bitvalibusin.cz napsali jakou ze tří variant chtějí využít, abychom věděli, jak s jejich registračním poplatkem naložit.Děkujeme mnohokrát a těšíme se na viděnou při první možné příležitosti.za organizační tým Bitvy Libušín


Josef F. S. Král


513 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentários


bottom of page