top of page

Příprava tábora- brigáda č. 2

Na první brigádě 20. až 22. února 2020 jsme začali s přípravou první terasy nového tábora, která přímo sousedí s přemyslovským Hradištěm Libušín z 10. století. Tato část tábora bude sloužit především k ubytování ranně středověkých účastníků festivalu, ale věříme, že bude lákat všechny. Je tam opravdu krásně!

V druhé brigádě, která se bude konat 20. až 22. března 2020, bychom chtěli v díle pokračovat. Dojde na finální rovnání povrchu hotových ploch pomocí koňské síly, ale přijede opět i bagr a budeme pokračovat v hrubém čištění druhé terasy tábory, přesně podle projektu revitalizace celého území.

Přijeďte. Jaro bude v plném proudu, čeká nás krásný společný víkend. Ubytování zajištěno v klubovně stáje Tvrz Libušín, občerstvení a teplé jídlo všem brigádníkům samozřejmě přichystáme také. Děti se nebojte vzít s sebou. Pokud budou chtít, svezeme je třeba i na koni….

Nářadí a pracovní pomůcky, si prosíme, vezměte s sebou vlastní. Hodí se křovinořezy s cirkulárkovým kotoučem, motorové pily, motyky, krumpáče, lopaty, hrábě, cokoli uvezete. Hudební nástroje vezměte s sebou také, večer u společného ohně se budou hodit.

Těšíme se na viděnou, v pátek 20. března 2020 večer nebo kdykoli v průběhu víkendu 20. - 22. března 2020.


Vás tým organizátorů Bitvy Libušín 2020


101 zobrazení1 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

1件のコメント


Bočan V.P.
Bočan V.P.
2020年3月01日

Ahojky Pepo, moc se omlouvám, ale zatím se nám termíny kryjí s prodejními akcemi.... Po zimě je kapsa "drobet" prázdná a doháníme povinné platby(hypetéka a tak) .... Zatím tedy zdraví Bočan a Jíťa...

いいね!
bottom of page