top of page

Příprava tábora- brigáda č. 2

Na první brigádě 20. až 22. února 2020 jsme začali s přípravou první terasy nového tábora, která přímo sousedí s přemyslovským Hradištěm Libušín z 10. století. Tato část tábora bude sloužit především k ubytování ranně středověkých účastníků festivalu, ale věříme, že bude lákat všechny. Je tam opravdu krásně!

V druhé brigádě, která se bude konat 20. až 22. března 2020, bychom chtěli v díle pokračovat. Dojde na finální rovnání povrchu hotových ploch pomocí koňské síly, ale přijede opět i bagr a budeme pokračovat v hrubém čištění druhé terasy tábory, přesně podle projektu revitalizace celého území.

Přijeďte. Jaro bude v plném proudu, čeká nás krásný společný víkend. Ubytování zajištěno v klubovně stáje Tvrz Libušín, občerstvení a teplé jídlo všem brigádníkům samozřejmě přichystáme také. Děti se nebojte vzít s sebou. Pokud budou chtít, svezeme je třeba i na koni….

Nářadí a pracovní pomůcky, si prosíme, vezměte s sebou vlastní. Hodí se křovinořezy s cirkulárkovým kotoučem, motorové pily, motyky, krumpáče, lopaty, hrábě, cokoli uvezete. Hudební nástroje vezměte s sebou také, večer u společného ohně se budou hodit.

Těšíme se na viděnou, v pátek 20. března 2020 večer nebo kdykoli v průběhu víkendu 20. - 22. března 2020.


Vás tým organizátorů Bitvy Libušín 2020


99 zobrazení1 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page