top of page

HMB bojovníci se utkají v plně kontaktních duelech!

Součástí dopoledního plně kontaktního turnaje budou i duelové souboje v rámci disciplíny Profight, která bude probíhat v čase 2x2 minuty, dle pravidel mezinárodní asociace WMFC. Jde o turnajovou disciplínu velice nekompromisního stylu boje, kdy se zápasníkům započítávají nejen body, ale souboj může také skončit totálním vítězstvím K.O. Pokud se ocitnou bojovníci na zemi, boj pokračuje dál. V této velice tvrdé a fyzicky náročné disciplíně se utká během našeho turnaje celkem 10 bojovníků v různých váhových kategoriích. Přijďte podpořit svoje favority do naší středověké arény!


Profighty jste mohli vidět na Kladně v provazech již během 14. a 17. galavečera Noc válečníků či jako již nedílnou součást jabloneckého galavečera Noci Slovanských Bojovníků. Postupně vám budeme představovat jednotlivé dvojice fighterů, které se utkají o hodnotné ceny, medaile a čest. Nenechte si ujít tuto jedinečnou podívanou, toto nejsou nacvičené souboje, ale skutečná středověká řež o absolutní vítězství!


Pojďme si představit jednotlivé souboje a bojovníky!Martin Alpák Špaček - Česká republika

nastoupí za HMB klub MFC Vysočina

VS

Florian Kolbe - Německo

za německý HMB klub Bayard Germany


Martin "Alpák" Špaček je zkušený borec, který bude zápasit nejen za svoji, ale také za čest jednoho z nejstarších českých HMB klubů MFC Vysočina. Martina jste mohli nedávno vidět bojovat v této disciplíně na v pořadí jíž pátém galavečeru bojových umění Noc Slovanských bojovníků, kde zvítězil nad Martinem Vašákem z MFC Česká korouhev.


Florian Kolbe je ostřílený bojovník z německého HMB klubu Bayard Germany. Tento HMB klub se soustředí především na Profighty, i když ani v budurtu nejsou žádná béčka! Florian je chlap jako hora, stejně jako Alpák a oba borci se tak utkají v kategorii supertěžké váhy 95+ kg! Toto bude nejtěžší zápas turnaje a rozhodně půjde o tvrdý souboj, ve kterém nepůjde o snadné vítězství!


Petr Vladov Петър Владов - Bulharsko


VS
V rámci střední váhy do 85 kg se utkají spolu dva borci. Ostřílený bojovník Petr Vladov z Bulharského sportovního klubu Druzjina Baradj, který má na kontě 6 výher a dvě prohry, se utká s bojovníkem z německého Bayard Germany Alexandrem Reljacem, pro kterého bude tento souboj premiérou. Jde sice také o ostříleného buhurtového bojovníka, ale toto bude jeho oficiální Profight!VS

Petr Mark Bez klubové příslušnosti


V rámci dalšího souboje dojde k mixu vah, střední a těžké váhy, kdy se oba bojovníci gentlemansky dohodli, že těch pár kilo sem a tam nebudou řešit. Petr není členem žádného klubu a bude výjimečně bojovat sám za sebe! Petr Mark je starší a zkušenější borec střední váhy, ale Jakub je nováček i když už váhově spadá do těžké váhy. Souboj bude tedy jistě vyrovnaný a jistě bude na co koukat!

Petr Štefánek - Česká republika


VS


Kai Knobelsdorff - Německo

V rámci střední váhy do 85 kg se utkají spolu dva bojovníci. Naše barvy bude hájit zkušený domácí fighter Petr Štefánek z pražského sportovního klubu SKSKB Praha, proti kterému s postaví bojovník z německého sportovního klubu Ferox Kai Knobelsdorff.


VSV rámci lehké váhy do 75 kg se utkají spolu dva bojovníci. Oba bojovníci jsou mladí začátečníci, i když František již má jeden profight za sebou, ve kterém zvítězil, pro oba bojovníky bude tento souboj křest ohněm! Jeho protivník Dennis je úplným nováčkem a toto bude jeho úplně první HMB boj a první profight! Přijďte podpořit oba bojovníky do naší středověké arény!Turnaj se pořádá v rámci dopoledního programu středověkého festivalu Bitva Libušín, v rámci kterého se můžete těšit také na hromadné souboje 5vs5, stejně tak jako na zápasy v dalších váhových kategoriích!


Hlavním bodem programu je pak velkolepá středověká bitva a dále doprovodný program. Festival nabídne divákům den plný zážitků v čase od 10:00 do 22:00, kdy program zakončí fireshow na závěr večerního koncertu, během kterého vystoupí tři skvělé kapely. To si nemůžete nechat ujít!


Akce proběhne 23. dubna v obci Libušín blízko Kladna, u areálu bývalého koupaliště v dopoledních hodinách od 10:30.


Program akce naleznete na titulní straně našeho webu!630 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page